Миска-хвилівка з кришкою 2,5 л керамічна глазурована Шляхтянська Коричнева
-10%


1 117 ₴
1 005,30 ₴
- В наявності
- Код: 7018-5
+380 (68) 409-98-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колекція «Шляхтянський» — це уособлення шляхетності й української гончарної традиції. Глибокий зелений полив у поєднанні з темно-коричневим тлом і ручним різьбленим орнаментом створюють елегантний, автентичний вигляд, що переносить у атмосферу давніх українських застіль.
У колекції представлені глеки, горнятка, миски та інший посуд, який гармонійно поєднує декоративність і практичність. Це не просто посуд, а справжня етнічна окраса для дому й святкового столу.
✅ Особливості та переваги:
- виготовлений вручну з натуральної глини;
- можна використовувати у духовці та мікрохвильовці;
- не рекомендується мити у посудомийній машині — бажано ручне миття;
- стійка глазур і орнамент зберігають вигляд навіть при щоденному користуванні;
- кожен виріб унікальний завдяки ручній роботі.
Колекція «Шляхтянський» стане чудовим вибором для тих, хто цінує традиції, шляхетність і автентичний український стиль.
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Миска |
| Форма | Кругла |
| Матеріал чаші | Кераміка |
| Об`єм | 2.5 л |
| Діаметр миски | 24 см |
| Довжина миски | 24 см |
| Ширина миски | 29 см |
| Висота миски | 24 см |
| Колір | Коричневий |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Кераміка |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Використання в духовці | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Так |
- Ціна: 1 005,30 ₴



