Макітра-хвилівка 2 л (з фігуркою хлопчика) керамічна глазурована Шляхтянська Коричнева

2 640 ₴
- В наявності
- Код: 7017-3
+380 (68) 409-98-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колекція «Шляхтянський» — це уособлення шляхетності й української гончарної традиції. Глибокий зелений полив у поєднанні з темно-коричневим тлом і ручним різьбленим орнаментом створюють елегантний, автентичний вигляд, що переносить у атмосферу давніх українських застіль.
У колекції представлені глеки, горнятка, миски та інший посуд, який гармонійно поєднує декоративність і практичність. Це не просто посуд, а справжня етнічна окраса для дому й святкового столу.
✅ Особливості та переваги:
- виготовлений вручну з натуральної глини;
- можна використовувати у духовці та мікрохвильовці;
- не рекомендується мити у посудомийній машині — бажано ручне миття;
- стійка глазур і орнамент зберігають вигляд навіть при щоденному користуванні;
- кожен виріб унікальний завдяки ручній роботі.
Колекція «Шляхтянський» стане чудовим вибором для тих, хто цінує традиції, шляхетність і автентичний український стиль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип тарілки | Глибока |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Кераміка |
| Діаметр | 175 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 150 мм |
| Колір | Коричневий |
| Декоративне оформлення | Ліплення |
| Тематика декору, малюнка | Люди, діти |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 2000 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Так |
| Тип посуду | Миска |
| Кришка | не передбачена |
| Материал миски | Кераміка |
| Використання в духовці | Да |
- Ціна: 2 640 ₴


