Набір керамічних (глиняних) горщиків для печені 6 шт Гладкий

600 ₴
- Під замовлення
- Код: 3126-3
Відправка з 19 квітня 2026+380 (68) 409-98-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Це практичність і природна естетика. Глина забезпечує рівномірне приготування, довго зберігає тепло, а відсутність декору робить посуд універсальним. Чудовий вибір для домашнього використання, заміських відпочинків або подачі страв в етностилі
Класичні глиняні горщики без декоративного оздоблення — ідеальний варіант для приготування порційної печені, тушкованого м’яса або овочів. Об’єм 0,6 л забезпечує повноцінну порцію на одну особу. Гладка поверхня виглядає стримано та лаконічно, легко вписується у будь-який інтер’єр і сервірування
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Глина |
| Форма | Кругла |
| Кришка | Є |
| Об`єм | 0.6 л |
| Діаметр | 120 мм |
| Висота без кришки | 80 мм |
| Висота з кришкою | 100 мм |
| Максимально допустима температура | 250 град. |
| Колір | Коричневий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Декоративне оформлення | Ліплення |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Ні |
- Ціна: 600 ₴








