Фруктовниця на ніжці (блюдо для подачі) 1,2 л глиняна (керамічна) Гражда Коричневий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кльош 1,2 л Коричневий - Традиційний глиняний посуд для подачі страв
Покутська кераміка — це традиційний вид гончарства, що сформувався на території Покуття і має впізнавані художні риси
Особливості кераміки:
- Головна особливість - поліхромний розпис (поєднання кількох кольорів: коричневого, зеленого, жовтого, білого)
- Орнамент - стилізовані рослини, пташки, геометричні фризи, “сонечка”, “дерева життя”
- Використання техніки ріжкування (нанесення візерунків ріжком, заповненим кольоровою глиною — ангобом)
- Покриття - глазур прозора або злегка жовтувата, що робить розпис яскравішим та блискучим
- Кольори - базовий фон зазвичай світлий (білий або кремовий), на який наноситься кольоровий орнамент
- Використовання у побуті (для приготування, зберігання та подачі їжі)
- Виконує й декоративну функцію — миски та тарілки вивішують на стінах як оздобу
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Фігурна |
| Матеріал | Кераміка |
| Діаметр | 180 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 160 мм |
| Колір | Коричневий |
| Декоративне оформлення | Розпис |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Багаторівнева | Так |
| Наявність кришки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Так |
- Ціна: 633 ₴



